Premiera kryminału „Niezależność”!

niezaleznosc-b-iext54857404

Niespełna półtora roku po ukazaniu się „Przypadku”, nakładem wydawnictwa Novae Res ukazuje się moja czwarta powieść „Niezależność”!

https://www.youtube.com/watch?v=e1HEdx48vt8

Dziennikarz Marcin Faron być może liczył, że po dołączeniu do młodego i bardzo silnego zespołu nowej niezależnej redakcji pisma „Raport”, będzie miał trochę spokoju i wpadnie w monotonnie stosunkowo spokojnej dziennikarskiej pracy. Nagroda „Ostrego pióra”, jaką otrzymuje za materiały demaskujące przestępczy proceder korporacji lekowej Medillek (patrz „Przypadek”), to ostatnia miła rzecz jaką go spotyka. Później zaczynają się problemy. Najpierw niewielkie, sprawiające wrażenie nieistotnych i łatwych do rozwiązania, ale rozwiązania te nie przychodzą, a problemy zaczynają rosnąć i nawarstwiać się. Gdy lawina problemów doprowadzi do śmierci ludzi, oczywistym będzie, że to na Farona spadnie odpowiedzialność rozwikłania tajemnicy ich niespodziewanej śmierci.

To czwarta powieść z Marcinem Faronem, który po raz pierwszy trafił do właściwej redakcji i jako dziennikarz ze śledczymi inklinacjami, znalazł się wreszcie we właściwym miejscu. Pod okiem redaktora Szuberta będzie mógł skupić się na tym, na czym zna się najlepiej, czyli na dochodzeniu prawdy i rozwiązywaniu spraw, na które inni najchętniej spuściliby kurtynę milczenia.

Więcej szczegółów na temat „Niezależności” znajdą państwo na stronie jednego z patronów medialnych książki – Portalu Kryminalnego.

http://www.portalkryminalny.pl/aktualnosci/zapowiedzi/niezaleznosc-maurycy-nowakowski

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>